У Китаї скоро можуть з’явитися повністю самокеровані автомобілі

Дорога для проведення тестових заїздів розташована на Міжнародному біологічному острові Гуанчжоу.

Влада Китаю видали дозвіл компанії WeRide на проведення тестових прогонів своїх самокерованих автомобілів на відкритих дорогах у місті Гуанчжоу, провінція Гуандун. Про це повідомляє Сіньхуа в неділю, 12 липня.

Дорожні випробування будуть проходити повністю без водія, а це означає, що на борту транспортного засобу не буде жодного співробітника служби безпеки, який візьме на себе рульове управління при виникненні такої необхідності, – йдеться в повідомленні.

Дорога для проведення тестів розташована на Міжнародному біологічному острові Гуанчжоу. Вона повністю покрита мережею 5G. Це дозволяє компанії управляти транспортними засобами віддалено при особливих обставинах.

Зазначено, що WeRide в минулому році запустила в Гуанчжоу послуги самоврядних таксі, але при цьому кожна поїздка контролюється сидить за кермом інструктором з безпеки.

В цілому більше десятка китайських міст, включаючи Пекін, Шанхай і Шеньчжень, отримали дозвіл на проведення дорожніх випробувань самокерованих автомобілів.

Нагадаємо, на цьому тижні засновник компанії Tesla Ілон Маск заявив, що його компанія з виробництва електрокарів до кінця поточного року створить транспортний засіб, який зможе обходитися без водія, тобто з технологією повної автоматизації.

Tesla на автопілоті ухилилася від летить колеса

джерело