Українці найчастіше купують Nissan Leaf

За перші два місяці 2019 року українці придбали 814 легкових електромобілів, з яких найбільше – Nissan Leaf.

Протягом січня – лютого 2019 року українці придбали 814 легкових електромобілів, що на 69% більше, ніж у січні – лютому 2018 року. Про це в середу, 13 березня, повідомляє асоціація Укравтопром.

“За два місяці з початку року в Україні первинну реєстрацію пройшли 814 легкових електромобілів, що на 69% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Основну масу в цих реєстраціях становили машини, що були в експлуатації – 741 одиниця”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в асоціації відзначили, що лідером українського ринку автомобілів на електротязі залишається Nissan Leaf. За два місяці 422 електромобілі отримали українські номери. При цьому лише 11 автомобілів з цього числа були новими.

Другий за популярністю стала Tesla Model S – 65 одиниць (два нових автомобіля і 63 старі).

На третьому місці BMW i3 з результатом 62 первинні реєстрації, через які пройшли півсотні використовуються і 12 нових машин.

Електромобіль Renault Zoe вибрали 46 українців, і це – четвертий результат. З них новими були лише шість автомобілів.

Замикає п’ятірку найпопулярніших електромобілів FIAT 500e. З січня по лютий 35 б/у електрокарів отримали українську “прописку”.

Відомо також, що Jaguar I-Pace посів восьму сходинку рейтингу з результатом 21 зареєстрований автомобіль. Але при цьому всі електромобілі цієї моделі були новими.

Раніше в січні 2019 року українці поставили на облік 441 електромобіль. Порівняно з минулим роком попит на електромобілі в Україні виріс у 2,3 рази.

Нагадаємо, українці в 2018 році придбали 5,3 тисяч електромобілів, що майже в 2 рази більше, ніж роком раніше.

джерело