Кількість реєстрацій б/у автомобілів швидко зростає

Лідером продажів залишився німецький Volkswagen. З січня по червень українці поставили на облік 22 727 б/у авто цієї марки.

У червні українці зареєстрували 29,2 тисяч колишніх в експлуатації легкових автомобілів. Це на 52% більше аналогічного показника минулого року, повідомляє Укравтопром у понеділок, 6 липня.

Всього за перше півріччя на українські номери перейшли 139,4 тисяч уживаних легкових автомобілів.

Лідером продажів залишився німецький Volkswagen. З січня по червень українці поставили на облік 22 727 б/у авто цієї марки, що в 24 рази більше, ніж нових машин.

Американський Ford з показником 13 639 старих авто зайняв друге місце. Первинні реєстрації в 14 разів перевищили результат нових.

Чеська Skoda виявилася третьому місці – 10 744 авто з пробігом (у п’ять разів більше продажів нових авто цієї марки).

Французька Renault стала четвертою за популярністю. Українську прописку отримали 10 053 авто, що в 1,6 рази більше продажів нових Рено.

Японська Nissan замикає п’ятірку лідерів із результатом 8020 машин. Нових авто цієї марки за півроку реалізували в 4,5 рази менше.

Раніше повідомлялося, що в червні українці зареєстрували 7300 нових легковиків. Таким чином, реєстрації старих машин майже вчетверо перевищили продажі нових.

Нагадаємо, в травні українці зареєстрували понад 30,6 тисяч автомобілів з пробігом. Реєстрації відновилися після відновлення повноцінної роботи сервісних центрів.

джерело