Валерій ЛОБОВКО, «ФАКТИ»

«Полтавського терориста» Романа Скрипника, який 23 липня взяв в заручники поліцейського і погрожував влаштувати вибух у місті, ліквідували.

Це сталося 1 серпня, близько 02.00, на околиці селища Опішня Зіньківського району Полтавської області.

Про це повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко в Facebook.

Зловмисника виявила поліція в одному з нежитлових будинків. Надалі Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники поліцейського.

«Злочинець був ліквідований співробітниками поліцейського спецназу КОРД точним пострілом. У Романа Скрипника була можливість здатися поліції і залишитися живим, хоча і провести багато років за ґратами. Але він сам вибрав свій шлях…», — написала Геращенко.

За його словами, у заручника було три секунди для того щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живий і неушкоджений.

Нагадаємо, 23 липня у Полтаві правоохоронці намагалися затримати автовикрадача. Ним виявився раніше судимий Роман Скрипник. Під час затримання Скрипник взяв в заручники полковника поліції.

Згодом, злочинець відпустив поліцейського, покинув авто на дорозі і втік в ліс, де переховувався.

Раніше Романа Скрипника шукали більше 500 співробітників правоохоронних органів. Вони використовували прилади нічного бачення і квадракоптеры, але довгий час їх пошуки були безрезультатними.

3222

Джерело