Пол Манафорт отримав ще 3,5 роки в’язниці

Колишній глава передвиборного штабу Трампа отримав другий тюремний строк; польоти Boeing 737 Max заборонили в Україні, США та інших країнах світу: City News виділяє головні події вчорашнього дня.

Суд США виніс другий вирок Манафорту

Федеральний окружний суд у Вашингтоні засудив колишнього керівника передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта до 3,5 років ув’язнення за чинення тиску на свідків і незаконну лобістську діяльність за кордоном. Також він повинен виплатити майже шість мільйонів доларів як відшкодування збитку..

З урахуванням першого вироку минулого тижня і вже відбутого строку, Манафорт проведе у в’язниці шість років і дев’ять місяців.

США представили звіт про порушення прав людини в Криму

Держдепартамент США представив щорічну доповідь про порушення прав людини в Криму після анексії Росією в 2014 році.

У документі наводиться довгий перелік сфер, в яких російські влади порушують права людини на півострові.

У МинВОТ повідомили про втрати Маріупольського порту

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб інформували, що порт Маріуполя втратив 33% свого флоту і до 140 тисяч тонн експортної металопродукції в місяць в результаті будівництва мосту через Керченську протоку і подальшого обмеження проходу суден, висота яких становить 33 метри і більше.

Україна заборонила польоти Boeing 737 Max

Державна авіаційна служба тимчасово заборонила польоти на Boeing 737-8 MAX або Boeing 737-9 MAX над територією України, крім некомерційної експлуатації.

Аналогічне рішення прийняло Федеральне авіаційне агентство США. Корпорація Boeing підтримала його “в цілях безпеки”, висловивши повну впевненість у безпеці літаків 737 MAX.

Раніше більше половини світового парку Boeing 737 MAX припинили польоти, після авіакатастрофи на рейсі ET302 Ефіопських авіаліній.

Боїнгу закрили небо. Але Україна чекає небезпечні Max 8

Уряд запропонував новий законопроект про освіту

Кабінет Міністрів, після скандального закону про мовні норми освіти, запропонував Верховній Раді прийняти новий законопроект про повну загальну середню освіту, який включає три моделі імплементації української мови для національних меншин в школі.

Україна розмістила єврооблігації на $350 мільйонів

Мінфін збільшив на 350 мільйонів доларів суму випуску 10-річних єврооблігацій з терміном погашення 1 листопада 2028 року.

Таким чином, загальний обсяг 10-літніх єврооблігацій, випущених у жовтні 2018 року, збільшився з 1,25 мільярда доларів до 1,6 мільярда доларів.

Парламент Британії не підтримав жорсткий Brexit

Палата громад британського парламенту проголосувала проти виходу з Євросоюзу без угоди з ЄС.

Тепер депутати мають розглянути питання про можливе відстрочення виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу, який запланований на 29 березня.

В ООН повідомили про “атмосфері залякування” в Україні

В доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини наголошується, що напади на представників громадянського суспільства в Україні “створили атмосферу залякування”.

З початку 2018 року до 15 лютого 2019 року задокументовано 164 порушення на підконтрольних Україні територіях.

Українські військові випробували бронеавтомобіль Козак-2

На загальновійськовому полігоні під Житомиром пройшли випробування броньованого автомобіля Козак-2, який незабаром може надійти на озброєння в підрозділи Збройних Сил України.

Відзначається, що даний зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль з високою прохідністю.

В РНБО заявили про підготовку “П’ять кроків до Перемоги” в оборонці

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос анонсував реформування Укроборонпрому після розгляду цього питання Верховною Радою.

За його словами, реформа допоможе зробити роботу концерну максимально прозорою, унеможливить корупційну складову, відновить довіру до керівництва концерну з боку громадян України та іноземних партнерів”.

У Конгресі США прийняли серію законопроектів проти РФ

Палата представників Конгресу США схвалила пакет законопроектів, які спрямовані на протидію політиці Кремля і вимагають розслідувати можливу корупцію, яку пов’язують з діяльністю президента РФ Володимира Путіна.

У відповідь на рішення американських законодавців у Москві заявили, що у США триває “недружня русофобська лінія”.

джерело