Пандемія коронавірусу привела до різкого зростання забруднення навколишнього середовища одноразові виробами, такими як пластикові ліцьові маски и флакон з дезінфікуючім засоби для рук. про це йдет в Доповіді Конференції ООН з торгівлі та розвитку.

За оцінкамі експертів, в результате Прийняття обмежувальніх ЗАХОДІВ у зв’язку з пандемією відбулося СКОРОЧЕННЯ вікідів парникових газів до 5%, но «далеко не всі заходи, спрямовані на протідію коронавірусу, получил позитивний ефект на Навколишнє середовище».

«Наші вулиці, пляже и океани піддаліся Справжня цунамі відходів, в тому чіслі захисних масок, рукавічок, флаконів з дезінфікуючім засоби для рук и упаковок для продуктів харчування», – йдет у Доповіді.

коронавірус, Вплив на довкілля

«Забруднення пластиком Вже Було однією з головних загроза Нашій планеті до Спалахи коронавірусу», – зазнача директор департаменту міжнародної торгівлі ЮНКТАД Памела Коук-Хемілтон.

За ее словами, «Раптовий сплеск щоденно споживання виробів, покликання Забезпечити БЕЗПЕКУ людей и Зупинити хворобу, значний погіршів сітуацію».

одноразові маски коронавірус

Так, Світові продажі одноразових масок злетіли з примерно 800 млн долларов в 2019 году до 166 млрд долларов в 2020-му.

«Але це лишь частина проблеми. У результате СОЦІАЛЬНОГО дістанціювання різко Зросла щоденна Кількість доставок продуктів харчування на будинок, загорнутіх в чісленні пакувальні матеріали. Внаслідок цього у много разів зріс ОБСЯГИ пластикових відходів », – наголошують у Доповіді ЮНКТАД.

Джерело