Американський мільярдер Ілон Маск потролліть Джеффа Безоса, який обійшов його в п’ятірці найбагатших людей. В інтерв’ю The New York Times Маск заявив, що аерокосмічна компанія Безоса Blue Origin не завдасть людини на Місяць за життя свого засновника. Найбагатшій людині планети 56 років, а генеральному директору SpaceX – 49. Вони конкурують в космічній галузі більше 15 років.

– Швидкість прогресу занадто повільна, а кількість років, що йому залишилося, недостатньо, але я все ще тішуся з того, чого він займається з Blue Origin, – спрогнозував Маск.

Засновник Tesla і глава інтернет-компанії Amazon відкрито ворогують. У 2000 році Безос заснував Blue Origin, а SpaceX Маска з’явилася в 2002 році. Через два роки бізнесмени зустрілися і обговорили, до чого прагнуть в космосі.

– Я всіляко намагався дати йому добру пораду, який він в значній мірі проігнорував, – висловився Маск після обіду з багатієм.

У 2013 році SpaceX вирішила ексклюзивно використовувати стартовий майданчик NASA. Blue Origin разом з конкурентом SpaceX United Launch Alliance подали протест уряду США, проте SpaceX домоглася права використовувати майданчик. Почалася боротьба за патенти, а мільярдери обмінювалися образливими словами в Twitter.

Безос висміяв ідею SpaceX колонізувати Марс. Коли журналіст BBC поставив Маску питання про Безос, він відповів: “Джефф, а хто він такий?”.

У червні 2020 року Маск назвав Amazon монополістом і заявив, що компанію потрібно “розчленувати”.

Джефф Безос старше Ілона Маска всього на шість років і прекрасно виглядає. Фото: Особистий архів героя публікації.

В ТЕМУ

Що покажуть Ілону Маску в Житомирі: космічний корабель, військову ракету і місячний грунт

Можливо, мільярдер відгукнеться на запрошення посольства України і прилетить на батьківщину Сергія Корольова.

Джерело