Ді Капріо допитали у справі про передбачуване факт корупції

Справа ведеться щодо міжнародної схеми відмивання грошей, нібито використаної для фінансування фільму Вовк з Уолл-стріт.

Актор Леонардо Ді Капріо був допитаний у справі про передбачуване факт корупції. Про це в суботу, 5 січня, повідомляє Media.Az з посиланням на Hollywoodreporter.

Відзначається, що актора допитали в закритому режимі в рамках так званого малайзійського справи, яка ведеться щодо міжнародної схеми відмивання грошей, нібито використаної для фінансування фільму Вовк з Уолл-стріт.

За інформацією ЗМІ, актор дав свідчення у Вашингтоні про свою роль у багатомільярдному корупційному скандалі, зачепила також і його продюсерську компанію Red Granite Pictures. Зміст показань Ді Капріо не розкривається.

Розслідування стосується передбачуваних зв’язку між фондом Ді Капріо і малайзійської схемою розкрадання коштів з суверенного фонду добробуту Малайзії. Актор не є центральною фігурою розслідування, однак зірка вважається свідком передбачуваної змови з використанням коштів фонду для фінансування проекту Вовк з Уолл-стріт.

Раніше Леонардо ді Капріо був помічений з моделлю Камілою Морроне на узбережжі Італії.

 

джерело